Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ACPAC Sp. z o.o

Grunwaldzka 45F

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń itp.).

  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych.

  • Rozliczanie czasu pracy.

  • Nadzór nad terminowością szkoleń BHP, orzeczeń lekarskich.

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac.

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, IFT, GUS.

  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadrowo-płacowym.

  • Znajomość przepisów Kodeksu Pracy i Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.

  • Znajomość programu Płatnik.

  • Systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

  • Znajomość programów kadrowo-płacowych – preferowany program - COMARCH- Optima.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach.

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.

  • Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku między godziną 7-15 lub 8-16 lub 9-17.

  • Owoce i napoje.

  • Pyszną kawę każdego dnia.

  • Integracyjne eventy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

ACPAC

ACPAC od kilku lat cieszy się zaufaniem wśród klientów. Obsługujemy znane firmy z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Naszymi partnerami są prawnicy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci. Prowadzimy również działalność szkoleniową. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników.

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy