Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    W związku z silnym rozwojem Organizacji naszego Klienta z branży FMCG, wspiramy Go w procesie poszukiwania doświadczonych specjalistów w zakresie kadr i płac.

    Miejsce pracy: Łódź
    SKP/D/2015

    Zadania:

    • wsparcie Działu Kadr i Płac w bieżących zadaniach
    • obsługa kadrowo - płacowa osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych oraz pracownikó
    • przygotowywanie wszystkich umów dla pracowników
    • prowadzenie akt osobowych pracowników
    • przygotowywanie i sporządzanie list płac
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

    Wymagania:

    • wykszatłcenie średnie - mile widziane wyższe na kierunku prawo pracy
    • min. dwa lata w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość systemu Teta Constelation będzie dużym atutem
    • dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atracyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
    • pracę w dużej, międzynarodowej Organizacji
    • ciekawe zadania i pracę w dynamicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."