Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

"Teofilów" Spółka Akcyjna O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

 Teofilów S.A. jest firmą z ponad czterdziestoletnią tradycją w produkcji dzianin.

Produkujemy i sprzedajemy dzianiny o wysokiej jakości oraz oferujemy najszerszy w Polsce asortyment dzianin.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy  poszukujemy kandydatów do pracy

na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji z zakresu stosunku pracy i umów cywilno-prawnych
  • prowadzenie akt osobowych
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • sporządzanie list płac
  • samodzielne sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji do ZUS, Urząd Skarbowy, GUS
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
  • obsługa PPK

WYMAGANIA:

  • znajomość programu kadrowo-płacowego ERP Optima
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • znajomość Excela

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do wypoczynku urlopowego
  • szkolenia
  • miłą atmosferę pracy w zespole

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy