Ta oferta pracy jest nieaktualna od 628 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BUD-MET

    Firma BUD-MET powstała 1999 roku i od tego czasu zajmuje się z powodzeniem hurtową sprzedażą wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych związanych z budową dachów. Na dzień dzisiejszy jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce takich marek jak Fakro, Bryza, Marma, Gunnebo, Velux. Posiada pięć oddziałów w województwach: łódzkim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim i śląskim w których zatrudnia ponad pięćdziesięciu pracowników.

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy do działu księgowości, osobę do samodzielnego prowadzenia spraw związanych z kadrami i płacami firmy. Osoba ta miałaby również wspomagać prace księgowe, dlatego oprócz doskonałej znajomości prawa pracy mile widziana jest wiedza z zakresu podstaw księgowości.

    Wymagania:

    • minimum wyksztalcenie na poziomie pomaturalnym
    • pełna wiedza w zakresie kadr i płac
    • biegła znajomość przepisów związanych z ZUS, PFRON
    • minimum trzy letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista
    • duża dokładność w pracy
    • mile widziana wiedza z zakresu podstaw księgowości
    • znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w szybko rozwijającej się firmie
    • miłą atmosferę w pracy
    • możliwość rozwoju osobistego
    • stałą i pewną pracę dla odpowiednich kandydatów
    • konkurencyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w postaci CV, listu motywacyjnego i zdjęcia klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BUD-MET z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BUD-MET z siedzibą w Łodzi przy ul. Pabianickiej 119/131. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.