Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa przedsiębiorstw Drahtzug Stein z główną siedzibą w Niemczech jest wiodącym producentem wyrobów z drutu. Nasze zakłady zlokalizowane są we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Polsce i Stanach Zjednoczonych. Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. od ponad 12 lat prężnie działa w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej dostarczając doskonałe jakościowo towary do największych firm produkujących sprzęt gospodarstwa domowego.

    Aktualnie poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref. KP/2018

    Zadania na stanowisku:

    • przygotowanie i wprowadzanie do systemu kadrowo – płacowego danych niezbędnych do poprawnego przeliczenia listy plac
    • rozliczanie czasu pracy
    • naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy
    • przygotowywanie dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz administrowanie tą dokumentacją
    • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS
    • prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników
    • przygotowywanie różnorodnych raportów i analiz dotyczących czasu pracy i wynagrodzeń pracowników

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac lub pokrewnym
    • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętności sprawnej interpretacji przepisów
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • znajomość obsługi oprogramowania kadrowo – płacowego, mile widziana znajomość obsługi programu TETA
    • znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
    • znajomość obsługi programu Płatnik
    • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
    • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
    • zdolności analityczne
    • odpowiedzialność
    • rzetelność, dokładność, terminowość

    Oferujemy:

    • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy (nazwa stanowiska, zostanie dostosowana do doświadczenia kandydata)
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • szansę rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. poprzez udział w szkoleniach)
    • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków i doświadczenia zawodowego
    • bogaty pakiet socjalny obejmujący kartę sportową, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”