Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2019
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    VEOLIA CENTRUM
    USŁUG WSPÓLNYCH
    będąca spółką oferującą wsparcie dla Grupy Veolia w Polsce i prowadzącą
    obsługę spółek z Grupy Veolia w obszarach: finanse, księgowość, podatki, fakturowanie, IT, kadry i płace, szkolenia, komunikacja oraz RPA, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
     POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Łódź
    nr: 2019/107/Z

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Terminowe i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego z tytułu umów o pracę oraz innych tytułów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • Sporządzanie i przekazywanie w określonym przepisami terminie informacji, sprawozdań i rozliczeń dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczeń składek z ubezpieczenia społecznego (w tym obsługa programu „Płatnik”)
    • Przygotowywanie raportów w zakresie płac na potrzeby klientów wewnętrznych oraz instytucji zewnętrznych.
    • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
    • Współpraca z urzędami i organami kontrolnymi w sprawach dotyczących obsługi procesów płacowych
    • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia – umów o pracę, świadectw pracy, aneksów, wypowiedzeń, itp.
    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • Obsługa umów cywilno-prawnych;
    • Obsługa raportowania ustawowego ( tj. PFRON, ZUS , GUS, itp.);
    • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu do instytucji zewnętrznych, w tym ZUS Rp -7
    • Udział w projektach

    WYMAGANIA:

    • Wiedza merytoryczna i praktyczna z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o PDOF;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego TETA HR ;
    • Praktyczne umiejętności w zakresie obsługi programu Płatnik (rozliczenia, korekty);
    • Umiejętność obsługi MS Office (w szczególności EXCEL) oraz arkuszy Google;
    • Dobra organizacja pracy; umiejętność pracy pod presją czasu
    • Terminowość, skrupulatność, zaangażowanie;
    • Zdolność analitycznego myślenia;
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie atutem

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
    • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość elastycznego czasu pracy
    • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

    Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
    bottom