Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista ds. kadr i płac

Tutore Poland Sp. z o.o.

Generała Walerego Wróblewskiego 19A

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników w tym obszarze

  • przygotowywanie umów cywilno-prawnych

  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia)

  • obsługa w zakresie zgłaszania i wyrejestrowywania pracowników oraz zleceniobiorców w ZUS

  • rozliczanie czasu pracy, monitorowanie uprawnień urlopowych oraz stanu urlopowego

  • kontrola terminowości badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP

  • sporządzanie dokumentacji dla PDOF,ZUS, PPK w tym przygotowywanie korekt oraz deklaracji rozliczeniowych

  • sporządzanie zestawień i raportów na wewnętrzne potrzeby spółki

  • odpowiedzialność za powierzony obszar działania

Podział czasu pracy
50%

Obsługa kadrowa

50%

Obsługa płacowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu administracyjnym, ekonomicznym, ZZL)

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy- warunek konieczny

  • znajomość programu Comarch ERP Optima Kadry i Płace oraz Płatnik

  • praktyczna wiedza przepisów prawa pracy, przepisów ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy, solidność, dokładność i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności

  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą

  • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • atrakcyjne warunki pracy (stałe wynagrodzenie, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej)

  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wywiad telefoniczny przeprowadzony przez Specjalistę HR

2

Spotkanie rekrutacyjne w naszej firmie

3

Decyzja o zatrudnieniu

Bądź częścią innowacyjnej firmy edukacyjnej, w której zyskasz realny wpływ na rozwój swojej własnej ścieżki kariery!

Czekamy na Ciebie :)

Tutore Poland to potężny gracz na polskim rynku edukacyjnym, posiadający w swoim portfolio markę Tutore - nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolską sieć szkół językowych ProfiLingua. Dostarczamy najwyższej jakości usługi edukacyjne dla każdego: od języków obcych, przez przedmioty szkolne, hobby i pasje, aż po oferty dla firm i korporacji. W swojej ofercie posiadamy kursy online i stacjonarne, uczymy ponad 20 języków obcych, programowania, gry na gitarze, grafiki oraz rysunku. Dołączając do zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Przewiń do profilu firmy