Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Urbanek

  • Łowicz

    Łowicz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy oraz nieobecności,

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

  • naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie pozostałych rozliczeń,

  • kompleksowa obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych,

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych (publikowanie ogłoszeń, weryfikacja CV, spotkania z kandydatami),

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • znajomość programu Płatnik,

  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego CDN Optima,

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • komunikatywność i orientacja na pracę zespołową,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia,

  • pracę w przyjaznym otoczeniu,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Urbanek

Firma Bracia Urbanek to rodzinny biznes istniejący od 1984 roku, w którym łączymy tradycję z innowacyjnością gwarantując doskonałą jakość produktów. Nieustannie pracujemy nad rozwojem produktów, wdrażaniem nowych linii produktowych oraz doskonaleniem procesów technologicznych. Dlatego poszukujemy samodzielnej i dynamicznej osoby, która dołączy do zespołu jakościowego i będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesów technologicznych.

Przewiń do profilu firmy