Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Predica Sp. z o.o

6 00010 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Gromadzenie i analiza danych z systemów HR oraz innych źródeł dotyczących np. nowozatrudnionych, awansów, zwolnień, czasu pracy, urlopów

  • Rzetelne i terminowe wprowadzanie danych HR do systemów,

  • Przygotowywanie i procesowanie umów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem zatrudnienia oraz aneksów (umowy cywilnoprawne, umowy o pracę, B2B)

  • Gromadzenie i utrzymywanie danych kadrowo-płacowych, w tym między innymi danych osobowych pracowników, wynagrodzeń, zwolnień podatkowych (prowadzenie akt osobowych)

  • Regularny przegląd procesów i dokumentów w zespole pod kątem zgodności z przepisami prawa

  • Kompleksowa obsługa i kontrola badań lekarskich i szkoleń BHP

  • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców i wykonawców

  • Weryfikacja list płac pod kątem podatkowym, składek ZUS i PPK

  • Terminowe przygotowywanie deklaracji i rozliczeń ZUS, US, GUS, PFRON, PPK

  • Terminowe przygotowywanie korekt dokumentów ZUS zgodnie z informacjami z ZUS lub innymi okolicznościami

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • Obsługa benefitów pracowniczych

  • Wsparcie klientów wewnętrznych i członków zespołu HR w zakresie informacji dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków

  • Aktualizacja i transfer wiedzy w zespole

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku  Specjalisty ds. Pracowniczych, Specjalisty ds. kadr i płac,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalające na komunikację

  • Mile wdziana znajomość programu płacowego Enova 365

  • Badzo dobra ogranizacja zadań

  • Wysoki poziom zaangażowania w komunikacji z pracownikami w organizacji

To oferujemy

  • Budżet edukacyjny

  • Budżet na zakup dodatkowe sprzętu

  • Niezbędne narzędzia i licencje do pracy

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie Grupowego Ubezpieczenia na Życie

  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu

  • Elastyczne godziny pracy, włącznie z pracą zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • budżet edukacyjny 8 000 zł/rok

  • budżet hardware’owy