Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.O firmie

  • Vetterów 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

Vetterów 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Kadrowa pracowników

  • Przygotowanie danych do outsourcingu płacowego oraz weryfikacja naliczeń przez firmę zewnętrzną

  • Przygotowanie danych na potrzeby raportów płacowych, analiz, wynagrodzeń itp.

  • Administrowanie środkami finansowymi ZFŚS

  • Obsługa administracyjna Grupowego Ubezpieczenia na Życie Pracowników i ich Rodzin

  • Obsługa administracyjna Programu Opieki Medycznej dla Pracowników

  • Obsługa administracyjna kafeterii

  • Obsługa administracyjna Pracowniczego Programu Emerytalnego

  • Obsługa administracyjna programu jubileuszy

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej – tworzenie i bieżąca aktualizacja akt osobowych

  • Zatwierdzanie faktur w systemie SAP

  • Obsługa systemów kadrowo-płacowych

  • Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa pracy oraz zagadnień płacowych oraz podatkowych

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Angielski – komunikatywny

  • Mile widziana znajomość programów ADP i Success Factors

  • Doświadczenie: min. 3 lata w naliczaniu płac w dziale personalnym w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w nowoczesnej firmie z kapitałem amerykańskim

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Program szkoleń zewnętrznych

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ball Corporation dostarcza nowoczesne i przyjazne środowisku opakowania do napojów, jedzenia oraz produktów gospodarstwa domowego, jak również technologie kosmiczne oraz inne technologie na zamówienia rządu amerykańskiego. Ball Corporation oraz jej filie na całym świecie zatrudniają 18,300 osób, a jej sprzedaż netto w 2019 osiągnęła poziom 11.5 miliardów dolarów. By dowiedzieć się więcej wejdź na stronę www.ball.com, lub znajdź nas na Facebook lub Twitter.

Przewiń do profilu firmy