Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

PAG sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji kadrowo - płacowej,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji, urlopów itp.,
  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, w tym: sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych w programie Płatnik,
  • sporządzanie list płac oraz dokumentacji zasiłkowej,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS,
  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS oraz Grupowym Ubezpieczeniem na Życie Pracowników,
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • monitorowanie zmian stanu prawnego w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ochrony danych osobowych (RODO),
  • obsługa administracyjna firmy, w tym: rejestrowanie dokumentów (pism, faktur) w systemie ERP,
  • współpraca z działem księgowości i innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie: prawo pracy, zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac na samodzielnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość i umiejętność obsługi programu Płatnik,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych (RODO),
  • biegła obsługa pakietu MS Office,

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programów Symfonia, Enova,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę,
  • dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • pracownicze ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka angielskiego,
  • nowoczesne biuro z gwarantowanym miejscem parkingowym,

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

PAG to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją, ekspertów w swoich dziedzinach.

Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej.

Jesteśmy zespołem ludzi tworzących nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystujących nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Firmą, która otacza opieką - świadczy serwis i wsparcie. Jesteśmy producentem Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej.

Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że z nami warto być razem.

Obecnie zwiększamy tempo rozwoju. Poszukujemy ludzi takich jak Ty – czyli z zacięciem i zamiłowaniem. Sprawdź siebie, sprawdź nas, zobacz na co jesteśmy gotowi – www.pag.com.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac, Lublin