Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PAG sp. z o.o. O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji kadrowo - płacowej,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji, urlopów itp.,

  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, w tym: sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych w programie Płatnik,

  • sporządzanie list płac oraz dokumentacji zasiłkowej,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS,

  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS oraz Grupowym Ubezpieczeniem na Życie Pracowników,

  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy,

  • monitorowanie zmian stanu prawnego w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ochrony danych osobowych (RODO),

  • obsługa administracyjna firmy, w tym: rejestrowanie dokumentów (pism, faktur) w systemie ERP,

  • współpraca z działem księgowości i innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie: prawo pracy, zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac na samodzielnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość i umiejętność obsługi programu Płatnik,

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych (RODO),

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programów Symfonia, Enova,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę,

  • dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • pracownicze ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,

  • możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka angielskiego,

  • nowoczesne biuro z gwarantowanym miejscem parkingowym,

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PAG sp. z o.o.

PAG to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją, ekspertów w swoich dziedzinach.

Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej.

Jesteśmy zespołem ludzi tworzących nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystujących nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Firmą, która otacza opieką - świadczy serwis i wsparcie. Jesteśmy producentem Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej.

Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że z nami warto być razem.

Obecnie zwiększamy tempo rozwoju. Poszukujemy ludzi takich jak Ty – czyli z zacięciem i zamiłowaniem. Sprawdź siebie, sprawdź nas, zobacz na co jesteśmy gotowi – www.pag.com.pl

Przewiń do profilu firmy