Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Vistra PolandO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
  • Przygotowanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w paroma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne biuro
  • dofinansowanie do szkoleń
  • szkolenia wewnętrzne

Vistra provides a uniquely broad range of services and solutions from HR & payroll and accounting services, through sale of ready-made shelf companies, to fund administration, trust services and mergers. Currently, we are hiring over 5,000 professionals around the world which ranks us among the world’s top companies in the industry. If you would like to join an exciting and vibrant organisation, where you will work closely with other talented people, be supported in your professional development, and share our passion and our values, please apply.

Specjalista ds. kadr i płac, Lublin