Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa klienta z obszaru kadrowo-płacowego

  • Sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku prawa pracy, tworzenia i prowadzenia akt osobowych dla pracowników pod daną grupę klientów we współpracy z Asystentem

  • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (nieobecności pracowników i ustalanie wymiaru urlopów)

  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników

  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę/umów cywilnoprawnych

  • Tworzenie raportów kadrowo-płacowych dla klientów

  • Przygotowanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK i sprawozdań do GUS

  • Przygotowywanie raportów zbiorczych/zarządczych dla działu księgowego oraz zarządu

  • Współpraca z działem audytu i kontroli (PIP/ZUS)

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu Prawa Pracy oraz Ubezpieczeń Społecznych

  • Ukończone studia wyższe

  • Znajomość j. angielskiego (B1/B2)

  • Zaangażowanie do pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

  • Samodzielność, dobre zarządzanie czasem, terminowość

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (firma z ugruntowaną pozycją na rynku)

  • WORK-LIFE BALANCE - Praca hybrydowa

  • Opcja wyboru godzin rozpoczęcia pracy (7-10)

  • Praca w dogodnej lokalizacji (centrum miasta)

  • Rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych)

  • Wspólne budowanie świadomości ekologicznej (adoptowanie pszczół, przyjazdy rowerem do pracy z dostępnością do parkingu rowerowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy