Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Fiduci Finance Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Wzmocnisz nasz zespół zapewniając naszym klientom m.in.:

• Pełną obsługę kadrowo-płacową pracowników: skierowania na badania lekarskie,

umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy, zaświadczenia,

• Terminowe i dokładne przygotowanie danych do listy płac,

• Sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami,

• Przygotowanie danych do księgowania list płac,

• Terminową realizację zobowiązań wobec ZUS, US, GUS, PFRON, PPK,

• Kontakt i współpracę z urzędami i innymi instytucjami zewnętrznymi

oraz terminowe sporządzanie sprawozdań na ich potrzeby,

• Wsparcie i doradztwo w zakresie kadrowo płacowym.

Nasze wymagania

Co zagwarantuje Ci sukces w naszej firmie?

• Doświadczenie w pracy na stanowisku,

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Życzliwość i otwartość do pracy zespołowej,

• Odpowiedzialność i zaangażowanie,

• Uczciwość i sumienność,

• Praktyczna znajomość procesów i narzędzi HR,

• Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

• Znajomość oprogramowania Symfonia i/lub Gratyfikant mile widziane.

To oferujemy

Zapraszamy do współpracy zapewniając Ci:

• Dużą swobodę działania i elastyczny czas pracy,

• Współpracę z asystentką,

• Wsparcie w działaniach i pomysłach rozwojowych,

• Przestrzeń do rozmowy i realizacji Twoich propozycji i sugestii,

• Dostęp do platformy wiedzy z aktualnymi przepisami i szkoleniami,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + adekwatne do Twoich

umiejętności wynagrodzenie + benefity pozapłacowe,

• Pracę w bardzo dobrej i partnerskiej atmosferze 😊

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym w Lublinie, dla którego priorytetem jest poszukiwanie rozwiązań dla nawet najbardziej złożonych zagadnień podatkowo-księgowych.

Jeśli masz doświadczenie w zakresie kadr i płac, czujesz potrzebę rozwoju i szeroko pojętego doskonalenia siebie i innych - prześlij nam swoje cv.