Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Spiżarnia Sp. z o. o.

  • Mełgiewska 18F, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mełgiewska 18F

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń itp.)

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PPK, PIT

  • sporządzanie raportów GUS

  • obsługa benefitów – karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • bieżąca kontrola terminów ważności szkoleń BHP i badań medycyny pracy; (kierowanie na badania wstępne, kontrolne i okresowe)

  • administrowanie ZFŚS

  • sporządzanie zestawień na potrzeby Zarządu

  • współpraca z księgowością i innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr

  • wykształcenie wyższe– preferowane studia kierunkowe

  • znajomość przepisów dot. ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy

  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących rozliczania czasu pracy

  • wysoka kultura osobista, sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doskonała organizacja pracy, działania nastawione na współpracę i szukanie rozwiązań

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • godziny pracy pon. - pt. 8-16

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • nowoczesne biuro z bezpłatnymi miejscami parkingowymi

  • sklepik firmowy, a w nim artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • przyjazną atmosferę