Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac (M/f)

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Specjalista ds. kadr i płac (m/f)

    Opole 27905/001

    Dla naszego Klienta, części międzynarodowej Grupy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Kandydat będzie odpowiedzialny za samodzielne naliczanie wynagrodzeń i obszaru spraw kadrowych. Idealny kandydat posiada trzyletnie doświadczenie pracy na stanowisku w dziale kadrowo płacowym, jest osobą pro aktywną i samodzielną.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim dostarczając swoje produkty dla największych klientów z sektora przemysłowego.

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej ( tworzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów kadrowych min. zaświadczenia, umowy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe)
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników i współpracowników (czas pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie)
    • Pełne naliczanie wynagrodzeń - przygotowywanie list płac oraz kontrola poprawności ich naliczenia
    • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań dla ZUS, GUS, US, PFRON
    • Bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowo-płacowych
    • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
    • Obsługa programu kadrowo-płacowego

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w działach kadrowo-płacowych w firmie z branży produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy oraz zagadnień płacowych
    • Rozległa wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowych
    • Znajomość programu klasy ERP
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page