Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac – Manager Zespołu

CHANDON WALLER O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne zespołu przy obsłudze procesów kadrowych i płacowych,

  • zarządzanie zespołem specjalistów ds. kadr i płac, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów,

  • udział w projektach oraz wdrożeniach nowych rozwiązań,

  • rozwój zasobów zespołu – ocena roczna, planowanie szkoleń,

  • efektywna współpraca z liderami pozostałych zespołów, jak również innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem bądź projektami,

  • doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym min. 5 lat,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • swoboda w pracy w obsłudze programów kadrowo-płacowych m.in. Optima,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie outsourcingowej,

  • gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,

  • zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność współpracy.

To oferujemy

  • nowe stanowisko pracy - do

  • stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz udział w projektach,

  • dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, czy PPK).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

CHANDON WALLER

Firma świadczy usługi finansowo-księgowe w ramach outsoucingu. Zespół stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z zakresu księgowości, kadr, finansów oraz zarządzania w wielu podmiotach gospodarczych.

Przewiń do profilu firmy