Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

THOMAS PRAEFAB MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O.

  • Budowlanych 9, Międzyrzecz
    Międzyrzecz, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Budowlanych 9

Międzyrzecz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy

  • Samodzielne sporządzanie list płac i naliczanie wynagrodzeń

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi (m.in. ZUS, GUS, US, PFRON)

  • Sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych ( ZUS, PFRON, GUS, US)

  • Obsługa programu emerytalnego PPK

  • Rozliczanie zajęć komorniczych i prowadzenie korespondencji w tym zakresie

  • Zatrudnianie obcokrajowców

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie uzgadniania kont płacowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych

  • Bardzo dobra znajomość systemu kadrowo-płacowego Comarch Opitma

  • Umiejętności organizacyjne i efektywne planowanie pracy

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w ramach umowy o pracę)

  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

  • pakiet medyczny (LUXMED)

  • świadczenia socjalne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.