Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz, lubuskie
  • Jana III Sobieskiego 20A, 66-200 Świebodzin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nazywamy się Ingram Micro CFS Fulfilment Sp .z o.o.

    Jesteśmy globalną firmą, jednym z liderów specjalizujących się w świadczeniu usług logistycznych, dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce - handlu internetowego. Dla naszych Klientów wysyłamy kilkadziesiąt milionów paczek rocznie. W Europie zatrudniamy 3500 pracowników, którzy cenią nas za SZACUNEK, UZNANIE, a także UCZCIWOŚĆ i OTWARTOŚĆ.
    Miejsce pracy: Świebodzin

    Zadania:

    • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej w zakładzie liczącym kilkuset pracowników
    • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
    • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami ZUS, PDOF, GUS, PFRON
    • Sporządzanie raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych
    • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
    • Obsługa klienta wewnętrznego

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu kadr i naliczaniu płac pracowników
    • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF
    • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych, Płatnik i Excel
    • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
    • Mile widziana znajomość programu Optima

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. bezpłatną prywatną opiekę medyczną

    Dołącz o naszego zespołu! Wyślij CV za pomocą przycisku "Aplikuj" bądź skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 532 402 615
    Dokumenty możesz także złożyć w Dziale Personalnym firmy
    Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o. w Świebodzinie
    przy ul. Sobieskiego 20a