Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

BIOMASA PARTNER GROUP SP. Z O.O.

Bursztynowa 37

Modła Królewska (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie aktami personalnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • prowadzenie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac

  • przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno–prawnych

  • prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich

  • realizowanie zgłoszeń i rozliczeń w zakresie ZUS, US, GUS, PFRON

  • współpraca z ZUS, US, PUP i innymi instytucjami budżetowymi

  • udział w planowaniu rozwoju organizacji w zakresie szkoleń i kompetencji pracowników

  • przygotowywanie raportów dla Zarządu

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych

  • pomoc organizacyjna przy rekrutacji pracowników

  • nadzór nad regulaminami (pracy, wynagradzania, premiowania, odzieży roboczej, ZFŚS itp.)

  • rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • wystawianie PIT 11 i PIT 4R

  • współpraca z pozostałymi oddziałami i działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku specjalista ds. kadr i płac

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • dyskrecja

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • znajomość pakietu office

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i renomie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • samodzielność w działaniu

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych

O nas

Firma Biomasa Partner Group jest wiodącym producentem i preferowanym dostawcą ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego oraz pelletu ze słomy. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne, a nasze produkty dostarczamy na rynek polski oraz na rynki zagraniczne w całej Europie.