Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Bruss Polska Sp. z o.o.

  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników;

  • Sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych;

  • Wprowadzanie i kontrola danych w programie kadrowo-płacowym;

  • Rozliczanie czasu pracy;

  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;

  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów płacowych i statystycznych;

  • Obsługa klienta wewnętrznego;

  • Udział w pracach projektowych związanych z HR.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym w samodzielnym naliczaniu płac pracowników;

  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;

  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych (R2Płatnik - mile widziane) oraz Płatnik (ZUS);

  • Umiejętności analitycznego myślenia i interpretowania przepisów;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina;

  • Dobra znajomość pakietu MS-Office.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży automotive;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy;

  • Dużą samodzielność w działaniu.

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Przewiń do profilu firmy