Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Scanfil Poland Sp. z o.o.

  • Brzezińska 59, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej;

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowa zlecenie, umowa o dzieło);

  • rozliczanie czasu pracy oraz ewidencji urlopów;

  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz systemie RCP;

  • sporządzanie oraz naliczanie list płac;

  • naliczanie podstaw zwolnień lekarskich;

  • obsługa zajęć komorniczych i administracyjnych;

  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz korekt do ZUS;

  • sporządzanie deklaracji, GUS, PFRON oraz Urzędu Skarbowego;

  • uczestnictwo w zarządzaniu programem PPK w organizacji;

  • korespondencja z instytucjami zewnętrznymi oraz uczestnictwo w kontrolach i audytach instytucji zewnętrznych i wewnętrznych;

  • tworzenie zaświadczeń na potrzeby pracowników;

  • rozliczanie benefitów przysługującym pracownikom;

  • tworzenie raportów i zestawień;

  • wsparcie, szkolenie i współpraca z innymi zespołami ze struktur firmy.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu i rozliczaniu umów o pracę/umów cywilnoprawnych;

  • doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej 400+ pracowników;

  • bardzo dobra znajomość niezbędnych w pracy na tym stanowisku przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, prawa podatkowego, prawa pracy oraz przepisów dot. ochrony danych osobowych i innych przepisów powiązanych;

  • znajomość systemów kadrowych - mile widziana znajomość systemu AGEMA i IFS;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • znajomość zagadnień związanych z ZFŚS i PPK;

  • dobra znajomość Excela;

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność.

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy! Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów. Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników.

Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą.

Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach: Koncentracja na kliencie, Wspólne osiąganie celów, Proaktywne podejście, Zaangażowanie w działaniu.

Brzmi ciekawie? Dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/

HR & Komunikacja

Jako Dział HR wspieramy biznes wielotorowo. Zajmujemy się działaniami w obszarach takich, jak: rekrutacja i onboarding, szkolenia i rozwój pracowników, budowanie zaangażowania oraz komunikacja; jak również administracja HR, kadry i płace. Dołącz do nas i twórz z nami niepowtarzalną atmosferę pracy!

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Więcej o nas na www.scanfil.com

Przewiń do profilu firmy