Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Nowa Sól, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem pieczywa wysokiej jakości w Polsce. Nasze produkty znajdziesz w sklepach sieciowych, stacjach benzynowych oraz restauracjach szybkiej obsługi. Sprzedajemy je pod marką Schulstad oraz Schulstad Bakery Solutions. Należymy do szwedzkiej grupy Lantmannen, która działa w obszarach takich jak rolnictwo, produkcja spożywcza, biopaliwa oraz młyny. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników – między innymi ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania.

    Obecnie, w związku z powiększeniem struktury Działu Personalnego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowa Sól

    OPIS STANOWISKA:

    prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców oraz tworzenie danych systemowych,
    sporządzanIe raportów dla GUS, Pfron, ZUS oraz innych zestawień danych kadrowo – płacowych,
    analizowanie i weryfikowanie poprawności danych i dokumentów (czas pracy, dane do wynagrodzeń, lista płac),
    koordynowanie przepływu informacji i dokumentów pomiędzy Spółką a zewnętrznym dostawcą usługi naliczania listy płac,
    obsługa spraw pracowniczych i administrowanie obszarem benefitów.

    PROFIL KANDYDATA:

    co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    wiedza merytoryczna z zakresu kadr i płac i dobra znajomość pakietu Office,
    samodzielność w działaniu, proaktywna postawa i dobra organizacja pracy,
    chęć rozwoju - zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w ramach szeroko pojętej funkcji HR,
    otwartość i nastawienie na rozwiązywanie problemów i dobra organizacja pracy,
    doświadczenie w pracy w organizacjach o rozproszonej strukturze lub różnych kulturach organizacyjnych.

    OFERUJEMY:

    różnorodność zadań i działań, ciekawe projekty i realny wpływ na budowanie procesów kadrowo – płacowych i wdrażanie w rozwijającej się organizacji,
    dużą samodzielność i niezależność w działaniu,
    wsparcie w rozwoju poprzez szkolenia, warszataty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych,
    bogaty pakiet socjalny.

    WYRÓŻNIA NAS:

    miła atmosfera,
    partnerskie relacje,
    praca zespołowa i stabilne środowisko pracy,
    ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji.

    DODATKOWE INFO:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego
    poprzez formularz "Aplikuj"

    Proszę o załączenie w CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133, poz. 883).