Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Woodcraft Sp. z o.o.

  • Nowogród Bobrzański

    Nowogród Bobrzański, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa pracowników m.in. zatrudnianie pracowników, prowadzenie akt osobowych, zgłoszenia pracowników do ZUS, nadzór nad aktualnością uprawnień pracowników, sporządzanie świadectw pracy i innych dokumentów kadrowych;

  • ewidencja oraz rozliczanie czasu pracy,

  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy i innych świadczeń pracowniczych;

  • sporządzanie list wynagrodzeń dla pracowników i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON;

  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników (PIT, IFT);

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • regularne pogłębianie swojej wiedzy we wskazanych obszarach;

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność analitycznego myślenia;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność obsługi programów: Płatnik, Comarch Optima

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat);

  • przyjazne środowisko pracy;

O nas

Produkcja mebli tapicerowanych