Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO Elżbieta Leszczyńska

4 0006 000 brutto / mies.
  • Zygmuntowska 9, Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Zygmuntowska 9

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców,

  • kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowników z tytułu umowy o pracę i umów cywilno-prawnych oraz sporządzanie list płac,

  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i innych dokumentów na wniosek pracownika,

  • terminowe sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami - ZUS, US, PFRON,

  • obsługa PPK,

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, komornicy, urzędy pracy, OHP, itp.),

  • wsparcie merytoryczne pozostałych pracowników działu kadr i płac,

  • udział w tworzeniu i realizacji procedur oraz regulaminów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych, PFRON, PPK,

  • znajomość programu Płatnik i portalu ZUS PUE,

  • znajomość programu Excel,

  • samodzielność oraz komunikatywność.

Mile widziane

  • znajomość programu Enova ERP i/lub Optima.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • materiały prasowe związane z bieżącymi zmianami,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

CV proszę przesyłać klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kancelaria Doradcy Podatkowego zajmuje się kompleksową obsługą księgową m. in. jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne i jawne oraz spółki prawa handlowego.

Pracujemy w przy ul. Zygmuntowskiej, podstawą jest program Enova ERP. Zespół do spraw kadr i płac liczy 4 osoby.

Przewiń do profilu firmy