Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

PAS Polska sp. z o.o.

  • Opalenica

    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wszelkich spraw kadrowych dla pracowników przypisanych działów

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników

  • Korespondencja z instytucjami np. ZUS, komornicy, itp.

  • Udział w projektach prowadzonych przez Dział Personalny.

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej dla pracowników

  • Obsługa PPK

  • prowadzenie i rozliczanie PKZP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ZZl, Finanse i rachunkowość

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość programu TETA,enova

  • dobra organizacja pracy , dokładność

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów takich jak: grupowe ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną

  • Zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w przyjaznym zespole

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy

a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy