Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Jacek Nogaj P.H.U.P."DAJANO"O firmie

Jacek Nogaj P.H.U.P."DAJANO"

Ogrodowa 71

Opatówek (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowa i płacowa pracowników Firmy

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ewidencji czasu pracy, planu urlopów i rozliczenia delegacji

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowością planowania i rozliczania czasu pracy w Firmie

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS)

  • Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów do ZUS, US, GUS

  • Sprawowanie kontroli nad badaniami okresowymi oraz szkoleniami BHP i związaną z tym dokumentacją

  • Archiwizowanie akt osobowych oraz innych dokumentów kadrowych,

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrową pracowników

  • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy i wynagrodzeń kierowców

  • Znajomość zasad i umiejętność rozliczania delegacji

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów skarbowych dotyczących rozliczeń pracowników

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Dokładność, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • Nastawienia na pracę zespołową i komunikatywności

Mile widziane

  • Znajomość programu Płatnik

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych w Europie firm w branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu i pracę według najlepszych standardów branżowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Udział w kształtowaniu polityki personalnej firmy

Firma DAJANO to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent uniwersalnych pojemników metalowych. Nasze wyroby stosowane są w kilkudziesięciu branżach, od logistyki i transportu, po branżę spożywczą i motoryzacyjną. W ofercie mamy zarówno standardowe pojemniki, jak i produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Ponad 25 lat doświadczenia, niezwykle wydajne procesy technologiczne i najnowocześniejszy w branży park maszynowy to gwarancja unikalnej jakości produktów. Pomimo niezwykle dynamicznego wzrostu w ostatnim dziesięcioleciu, firma zachowała wszystkie przewagi firmy rodzinnej: szybkość podejmowania decyzji, troskę o jakość produktów, indywidualne podejście do każdego zlecenia, otwartą kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę pracy.

Przewiń do profilu firmy