Specjalista ds. Kadr i Płac

Laboart O firmie

  • Opole, Polska
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Laboart

Opole

Opole

Dla naszego klienta, globalnej grupy z branży budowlanej, do siedziby jednej ze spółek w Opolu
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania i obowiązki:

  • Pełna obsługa kadrowo - płacowa ok 100 pracowników,
  • Obsługa składek ZUS, umów zleceń,
  • Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Koordynacja procesów związanych z zamknięciem miesiąca pod kątem kadrowo - płacowym,
  • Przygotowanie i odpowiedzialność za deklaracje i sprawozdania ZUS, PIT, GUS,
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie uzgadniania kont płacowych, w zakresie sprawozdania rocznego i przygotowanie danych płacowych do audytów,
  • Doradztwo kadrze kierowniczej w zakresie kadrowo - płacowym,
  • Raportowanie danych personalnych do Grupy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie kadr i płac (min. 2 lata),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu Prawa Pracy, ubezpieczeń i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na. sporządzanie zestawień/raportów,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy,
  • pakiet medyczny i socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie za pomocą przycisku aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Podane przez Państwa dane osobowe, będą przetwarzane na podstawie Państwa dobrowolnej zgody wyrażonej poprzez udzielenie odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboart z siedzibą w Krakowie 30-322, ul. Czarodziejska 15/2. Dane zawarte w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych, nie dłużej niż przez 60 dni od chwili zakończeniu danej rekrutacji. Podstawą przetwarzania Państwa danych są przepisy prawa, a w szczególności art. 22(1) Kodeksu Pracy oraz art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane potocznie "RODO").

Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Kontakt z Inspektorem przez e-mail: [email protected], gdzie można zapoznać się ze szczegółowym zakresem informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora oraz przysługującymi Państwu uprawnieniami związanymi z przetwarzaniem przez administratora Państwa danych osobowych, obejmującym m.in.: prawo dostępu do podanych danych i ich poprawiania, bądź żądania ich usunięcia, a także wycofania zgody na ich przetwarzanie, a także pozostałymi zasadami przetwarzania Państwa danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy