Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i płac

Bailey Industries sp. z o.o.

5 3006 800 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników ,

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo- płacowego Symfonia,

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i urlopów ,

  • Przygotowywanie listy płac, rozliczanie zwolnień lekarskich i godzin nadliczbowych,

  • Rozliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy,

  • Przygotowywanie i wysyłka dokumentów zgłoszeniowych i deklaracji do ZUS, GUS,

  • Współpraca z US oraz ZUS,

  • Bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Znajomości przepisów kadrowo-płacowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Znajomości pakietu MS Office,

  • Komunikatywności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy i pracy w zespole.

  • Możliwości szybkiego rozpoczęcia pracy,

  • Mile widziana znajomość programu Symfonia,

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze kadr, płac i księgowości.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Zainteresowała cię nasza oferta? Aplikuj do Nas!

Bailey Industries sp. Z o. o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i płac

Miejsce pracy: Opole

Przewiń do profilu firmy