Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Billennium S.A.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zgodnej z przepisami oraz terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • przygotowanie i obsługa administracyjna dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • przygotowanie dokumentacji płacowej i naliczanie wynagrodzeń w programie kadrowo-płacowym
  • wprowadzenie przelewów do systemu bankowego
  • ewidencja urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji pracowników
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło)
  • obsługa obszaru badań lekarskich i szkoleń BHP pracowników
  • sporządzanie sprawozdań PFRON
  • kontakt z US, ZUS, PFRON
  • wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy i zagadnień kadrowych
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu, kadry menedżerskiej i jednostek współpracujących
  • nadzór nad prawidłowym przypisaniem struktury organizacyjnej w systemie enova
  • dokonywanie odbiorów dzieł z zakresu IT od pracowników w systemie SCI

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale administracji personalnej i wynagrodzeń w dużej organizacji
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, PDOF i ubezpieczeń społecznych, w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę
  • umiejętność sporządzania list płac, deklaracji ZUS i PIT
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość system Enova365 I umiejętność rozliczenia 50% KUP-mile widziane

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Billennium jest polską firmą IT, która od 2003 roku rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy blisko 2000 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Specjalista ds. kadr i płac, Opole