Specjalista ds. Kadr i Płac oraz Rozliczania Czasu Pracy Kierowców

  • Kolonia Klepaczka (pow. częstochowski), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UC TRANSPORTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    międzynarodowa firma transportowa
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kolonia Klepaczka (pow. częstochowski)

    Opis stanowiska:

    • rozliczanie i ewidencja czasu pracy kierowców
    • rozliczanie delegacji
    • naliczanie wynagrodzeń pracowników w tym również kierowców oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
    • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
    • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem i rekrutacją również cudzoziemców
    • sporządzanie deklaracji, raportów i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PFRON oraz bieżąca współpraca z tymi instytucjami
    • sporządzanie rocznych rozliczeń dla pracowników i zleceniobiorców (PIT-11)

    Wymagania:

    • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
    • znajomość obsługi programu Płatnik, 4-Trans – mile widziana
    • znajomość programu Symfonia Kadry i Płace -mile widziana
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowej spółce
    • umowę o pracę na pełen etat
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego UC Transports Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kolonii Klepaczce przy ul. Transportowej 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest UC Transports Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kolonii Klepaczce przy ul. Transportowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne