Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pallmed Sp. z o.o.
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Osielsko (pow. bydgoski)

    Zakres zadań:

    • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i umowami cywilno-prawnymi,
    • sporządzanie umów o pracę, o dzieło i zleceń,
    • rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy,
    • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,
    • udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń,
    • prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do GUS z zakresu kadr i płac,
    • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac.

    Wymagania:

    • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej,
    • mile widziana znajomość programów Optima i Płatnik,
    • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF,
    • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • komunikatywności i umiejętności rozwiązywania problemów,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz w tytule maila wpisując rekrutacja – specjalista ds. kadr i płac lub pocztą na adres:
    Pallmed Sp. z o.o. ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, z dopiskiem rekrutacja.

    Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie „imię nazwisko – CV/LM.