Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OSTROWIA sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie dokumentów kadrowo - płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy;
    • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno - prawnych;
    • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik;
    • sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON;
    • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
    • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, ewidencja list płac);
    • wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego;
    • przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu spraw pracowniczych;
    • przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;
    • doświadczenia w pracy w obszarze kadrowo - płacowym;
    • dobrej znajomości pakietu MS Office;
    • dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i odpowiedzialności.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska;
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Ostrowia Spółka z o. o..
    2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Ostrowia Spółka z o. o., w okresie do 6 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.