Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych z uwzględnieniem wszystkich dodatków i potrąceń,

  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń z ZUS, US, PFRON, PPK,

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, delegacje),

  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniami pracowników,

  • bieżąca aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym,

  • monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP,

  • uzyskiwanie pozwoleń na pracę dla cudzoziemców,

  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy,

  • znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, - doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń,

  • doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego Enova,

  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicą,

  • praktyczna znajomość przepisów dot. zatrudniania obcokrajowców,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność, terminowość i dobra organizacji pracy,

  • mile widziane doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w firmie zatrudniającej ok. 300 pracowników.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,

  • możliwość pracy w biurze w Regułach lub Ostrowcu Świętokrzyskim.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy