Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Pabianice, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Paso-Trading Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
    MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
    Miejsce pracy: Pabianice

    ZADANIA:

    • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa oraz prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej;
    • obsługa umów cywilnoprawnych;
    • ewidencja i rozliczanie pracy pracowników, w tym ewidencja dni urlopowych;
    • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowych i zgłoszeniowych w PŁATNIKU;
    • współpraca z instytucjami takimi jak: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS oraz sporządzanie stosownej dokumentacji na ich rzecz;
    • sporządzanie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników i zleceniobiorców;
    • przygotowywanie zestawień z zakresu spraw kadrowo-płacowych, a także zestawień na zlecenie Głównej Księgowej lub Dyrektora ds. HR;
    • ewidencja kosztów;
    • ewidencja operacji kasowo-bankowych;
    • obsługa kasy fiskalnej;
    • prowadzenie rozrachunków;
    • obsługa programu COMARCH ERP XL – moduł księgowość oraz moduł kadrowo-płacowy (COMARCH ERP OPTIMA);

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne;
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • biegła znajomość obsługi pakietu MS OFFICE;
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych;
    • praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń ZUS (znajomość programu PŁATNIK), US oraz PFRON;
    • samodzielność oraz rzetelność;
    • terminowość oraz dokładność w realizacji powierzonych zadań;
    • dobra organizacja pracy własnej;
    • mile widziana COMARCH ERP OPTIMA/COMARCH ERP XL;

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia pozapłacowe;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • dobrą atmosferę pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"