Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

PRESA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Fabryczna 4, Pobiedziska
    Pobiedziska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 4

Pobiedziska

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem, przebiegiem pracy i zakończeniem umowy) oraz osób współpracujących na umowy cywilnoprawne

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji chorobowych, urlopów i innych nieobecności

  • kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie i weryfikacja list płac dla pracowników oraz osób współpracujących

  • rozliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik

  • sporządzanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji PFRON, PIT oraz GUS

  • obsługa PPK, prowadzenie pakietów medycznych dla pracowników

  • reprezentowanie przedsiębiorstwa podczas kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, ZUS i US

  • sporządzanie raportów i zestawień dla Zarządu firmy

  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • organizowanie imprez i spotkań firmowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziale kadr i płac

  • znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń, podatków i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość programu Płatnik, praca w programie Comarch Optima

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość, dokładność, sumienność

  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • szkolenia zgodne z profilem stanowiska

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

Presa Sp. z o.o. jest niezależnym producentem bezbarwnych opakowań szklanych dla przemysłu spirytusowego oraz spożywczego. Opakowania produkowane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych w naszym zakładzie produkcyjnym w Pobiedziskach koło Poznania.

Przewiń do profilu firmy