Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Majorel PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Majorel Polska

Roosevelta 18

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej
  • Obsługa płacowa: rozliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, PIT, GUS itp.
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie wiedzy kadrowo - płacowej dla obsługiwanych pracowników

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako Specjalista ds. Płac lub na pokrewnych stanowiskach
  • Bardzo dobra znajomość TETA HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i zestawień z zakresu kadrowo - płacowego w TETA HR (mile widziane)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów do wyboru - opieka medyczna, pakiet sportowy, karta żywieniowa
  • Pracę w biurowcu w centrum Poznania
  • Pracę w trybie home office oraz w biurze dostosowanym do wymogów sanitarno-epidemiologicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Specjalista ds. Kadr i Płac, Roosevelta 18, Poznań