Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i płac

"Elektromontaż – Poznań" S.A.O firmie

  • Wieruszowska 12/16, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"Elektromontaż – Poznań" S.A.

Wieruszowska 12/16

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń w systemie SAP (w tym dla pracowników delegowanych do pracy na terenie innych państw Unii Europejskiej oraz czasowo przeniesionych)

  • wprowadzanie danych kadrowych i płacowych do systemu SAP

  • prowadzenie akt osobowych pracowników wraz z archiwizacją

  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy, w tym wystawianie świadectw pracy archiwalnych

  • nadzorowanie terminowości badań lekarskich, uprawnień pracowniczych i szkoleń

  • sporządzanie dokumentacji w Płatniku

  • sporządzanie dokumentacji PPK, ZFŚS, GUS oraz PFRON

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników, w tym ERP 7

  • zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej i płacowej z obowiązującymi przepisami i procedurami spółki

  • przygotowywanie zestawień, raportów i sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego

  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • praktycznej znajomości systemu SAP moduł HR

  • praktycznej znajomości programu Płatnik

  • znajomości obsługi komputera w zakresie Pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, samodzielności i dyskrecji

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet socjalny (m.in dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku)

  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów