Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

GOLDEN GROUP O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dzięki tym zdolnościom bez trudu poradzisz sobie z zadaniami jakie Ci powierzymy, a są to:

  • Opieka nad wszystkimi pracownikami w firmie z poziomu działu kadr

  • Dopilnowywanie terminów urlopowych i ich rozliczanie

  • Rozliczanie pracowników w kwestiach wynagrodzeń

  • Bycie na bieżąco ze zmianami w prawie pracy i informowanie o istotnych zmianach swoich przełożonych

Nasze wymagania

  • Aby dołączyć do nas i zaopiekować się naszym zespołem musisz być osobą:

  • Z wyższym wykształceniem (preferowany kierunek to specjalista ds. kadr i płac jak również inne pochodne)

  • Z doświadczeniem w dziale kadr– co najmniej 2 lata

  • Posiadającą wiedze na temat prawa pracy w Polsce (wraz z najnowszymi zmianami z 2021roku)

  • Potrafiącą obsłużyć program Comarch ERP Optima

  • Zarówno analityczną jak i grającą zespołowo

  • Świetnie zorganizowaną i ukierunkowaną na samodzielne działanie i planowanie

To oferujemy

  • Gdy już okaże się, że jesteś odpowiednią osobą i zostaniesz częścią naszego zespołu to możemy Ci zaoferować:

  • Oczywiście bardzo dobre wynagrodzenie na rynku zawodowym

  • Pewne zatrudnienie w postaci umowy o prace

  • Pełne benefity takie jak ubezpieczenie i OK system (aby żyć nie tylko pracą)

  • W pełni samodzielne stanowisko i tempo pracy kontrolowane przez Ciebie

  • Spokojną pracę z możliwością częściowej pracy zdalnej

GOLDEN GROUP

Praca w HR i w kadrach to praca z ludźmi, w której rozmawiamy o ludziach i po ludzku. W naszej firmie Platinum Financial szukamy osoby, która zrozumie właśnie takie podejście, na stanowisko Kadrowej / Kadrowego. Nasza firma istnieje na rynku już ponad 10 lat i przez ten czas wprowadziliśmy wiele zmian, które pozwoliły nam się bardzo mocno rozwinąć. Dzięki tym zmianom, właśnie teraz potrzebujemy osoby, która zaopiekuje się naszym zespołem w sposób profesjonalny i samodzielny. Jest to praca wymagająca, ale jednocześnie pozwalająca na nowe wyzwania w zawodzie, ponieważ w naszej firmie zajmujemy się wieloma działalnościami a dodatkowo stawiamy przede wszystkim na samodzielność i rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))