Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Majorel PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Obsługa płacowa: rozliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, PIT, GUS itp.

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie wiedzy kadrowo-płacowej dla obsługiwanych pracowników

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako Specjalista ds. Kadr i Płac lub na pokrewnych stanowiskach

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Znajomość TETA HR (mile widziana)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów do wyboru - opieka medyczna, pakiet sportowy, karta żywieniowa

  • Pracę w biurowcu w centrum Poznania

  • Pracę w trybie home office w trakcie pandemii, później w biurze dostosowanym do wymogów sanitarno-epidemiologicznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne