Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Siepomaga.plO firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Siepomaga.pl

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych w tym teczek osobowych

  • nadzór nad poprawnym i terminowym sporządzaniem i przekazywaniem danych do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS itp.)

  • aktywny udział w kontrolach zewnętrznych w szczególności Państwowej Inspekcji Pracy

  • tworzenie i wdrażanie procedur usprawniających procesy kadrowo-płacowe

  • sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy oraz Zarządu

  • realizacja zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Nasze wymagania

  • min. 2- letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w organizacji powyżej 50 pracowników

  • min. 2 - letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo - płacowej pracowników

  • znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana obsługa Optimy i Płatnika)

  • wykształcenie wyższe na kierunkach finansowo - ekonomicznych

  • zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość przepisów RODO

  • bardzo dobra znajomość programu Ms Excel

  • dokładność, terminowość, systematyczność, dyskrecja, umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

To oferujemy

  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wsparcie w czasach pandemii

  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

  • pracę w środowisku ludzi, którym przyświecają wspólne wartości

  • niezbędne narzędzia pracy, laptop i telefon

  • gdy będziesz miał ochotę na pyszną kawę lub świeże owoce to zawsze znajdziesz je w świetnie wyposażonej kuchni :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych.

Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

To co nas wyróżnia, to chęć niesienia pomocy innym. Abyśmy mogli realizować swoją pasję jak najlepiej potrzebujemy zdolnych osób, które nam w tym pomogą. Z nami będziesz się czuć jak w domu! Łączy nas wspólny cel i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz czasem. Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

1. Analiza CV - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!

2. Kontakt - Twoje doświadczenie, umiejętności zwróciły naszą uwagę i chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej. Na tym etapie możemy poprosić Cię o wykonanie zadania domowego lub zaprosić na rozmowę. Zależy to od rekrutacji na poszczególne stanowiska.

3. Spotkanie lub wideorozmowa - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.

4. Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli do nas dołączysz!