Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Duda-Cars S.A.O firmie

  • Macieja Palacza 144, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Duda-Cars S.A.

Macieja Palacza 144

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne sporządzanie list płac i naliczanie wynagrodzeń

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi (m.in. ZUS, GUS, US, PFRON)

  • Sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych

  • Obsługa pracowników w zakresie prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

  • Dbałość o poprawność dokumentacji kadrowej i płacowej

  • Rozliczanie zajęć komorniczych i prowadzenie korespondencji w tym zakresie

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach związanych z obsługą pracowników

  • Sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników

  • Obsługa systemu Płatnik, PFRON, PPK

  • Bieżące monitorowanie zmian w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie uzgadniania kont płacowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie

  • Bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych

  • Bardzo dobra znajomość systemu kadrowo-płacowego Symfonia - warunek konieczny

  • Umiejętność komunikacji i współpracy

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętności organizacyjne i efektywne planowanie pracy

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do okularów

Duda-Cars jest liderem sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej samochodów Mercedes-Benz w Polsce. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars stawia sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Od 15 lat dzielimy się naszą miłością do trójramiennej gwiazdy z klientami oraz najbliższym otoczeniem. Mamy ambicje stworzyć nie tylko najlepszy dział sprzedaży, ale też najbardziej kreatywny dział marketingu obsługujący wszystkie nasze projekty.

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Przewiń do profilu firmy