Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

YES BiżuteriaO firmie

  • Świerzawska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń (Pracownicy etatowi + umowy cywilnoprawne)

  • księgowanie list płac, uzgadnianie sald kont płacowych

  • przygotowywanie dekretów księgowych

  • naliczanie i rozliczanie PPK

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy

  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS (także korekt)

  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie Pracowników w ZUS

  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi: komornicy, ZUS, US, WUP itp.

  • kontrolowanie regulaminów (pracy, wynagradzania, ZFŚS itp.) pod kątem zgodności z przepisami prawa pracy

  • pomoc przy tworzeniu i wdrażaniu nowych planów i procedur prowadzących do rozwoju organizacji

  • sporządzanie zaświadczeń dla Pracowników

Nasze wymagania

  • minimum czteroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość systemu TETA lub ENOVA (mile widziana)

  • doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym

  • znajomość systemu Microsoft Office

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i księgowych oraz ubezpieczeń społecznych

  • nieustająca chęć rozwoju oraz odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań

  • prawo jazdy kategorii B

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym

  • wysokie poczucie odpowiedzialności, dyskrecja

  • dokładność i sumienność

To oferujemy

  • Pracę w zmotywowanym zespole

  • Wspierające środowisko pracy

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Otwartość na innowacyjne rozwiązania

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Kursy językowe

  • Bistro na miejscu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • szkolenia

  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie

  • paczki okolicznościowe

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współtworzenie polityki kadrowo-płacowej w firmie YES Biżuteria