Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Eurocash S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla powierzonego obszaru kadrowego.

  • Naliczanie wynagrodzeń.

  • Prowadzenie zgłoszeń i rozliczeń z ZUS, US, GUS, PPK.

  • Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym.

  • Nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy.

  • Rozliczanie czasu pracy w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie.

  • Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, składkowych oraz prawa pracy.

  • Znajomość programu Płatnik (część zgłoszeniowa i rozliczeniowa).

  • Znajomość programu MS Excel (m.in. tabele przestawne, funkcja wyszukaj pionowo).

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.

  • Jesteś otwarty/a na udział w projektach wdrożeniowych z zakresu kadr i płac.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących Pracowników!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash S.A.

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy