Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

IPF GROUPO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IPF Group specjalizuje się w outsourcingu pracowników w Polsce, Holandii, we Francji i Niemczech.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zespołu kadrowo-płacowego w centrali w Poznaniu na stanowisko:

Zadania:

  • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie umów dla pracowników oraz świadectw pracy
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych pracowników oraz deklaracji
  • Nadzór nad dokumentacją (badania, BHP)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym
  • Znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy
  • Znajomość MS Office oraz Płatnik
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Godziny pracy 8.00-16.00
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Lokalizację z łatwym i szybkim dojazdem komunikacją miejską (ścisłe centrum)
  • Pracę w życzliwym zespole :)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby  spółka IPF Group SA oraz inne spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne