Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

J&P Group Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Wrocławska 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

J&P Group Sp. z o.o. Sp.K.

Wrocławska 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • rzetelna obsługa naszych Klientów, których potrzeby są dla nas priorytetowe,

  • kontrola i aktualizacja dokumentacji płacowej w zakresie jej zgodności z obowiązującymi przepisami,

  • udział w kontrolach płac z US, ZUS lub audytorów zewnętrznych,

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników klienta,

  • przygotowanie i rozliczanie umów zlecenia i o dzieło,

  • sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów oraz zaświadczeń związanych z zatrudnieniem,

  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS,

  • sporządzanie korekt dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,

  • przygotowanie zestawień, analiz etc. wg bieżących potrzeb,

  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • NAJWAŻNIESZE jest byś lubiła/lubił siebie, to co robisz oraz ludzi, z którymi i dla których pracujesz,

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w naliczaniu płac pracowników,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość programu Płatnik,

  • mile widziana znajomość programu Optima,

  • znajomość programu Ms Office (zwłaszcza Excel),

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność (cenimy osoby, które przyjdą i powiedzą, że coś się nie udało, wtedy naprawienie błędów jest szybsze, a nauka, jak zrobić to następnym razem lepiej - łatwiejsza),

  • zaangażowanie w wykonywane zadania, zarówno indywidualne, jak i zespołowe,

  • proaktywne działanie i dostrzeganie możliwości wdrażania nowych rozwiązań,

  • empatia i uważność, zarówno wobec siebie jak i innych,

  • UŚMIECH i pozytywne nastawienie – dla Nas nie ma problemów, są wyzwania.

To oferujemy

  • stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac w Dziale Kadr i Płac,

  • czerpanie i dzielenie się wiedzą w zespole specjalistów,

  • podnoszenie kwalifikacji i dalszy rozwój,

  • różnorodne i urozmaicone zadania ustalane z Twoim przełożonym,

  • stabilną i długofalową współpracę oraz jasną ścieżkę kariery,

  • wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Będąc w liceum marzyliśmy o firmie, która pomaga przedsiębiorstwom w prowadzeniu działalności. Chcieliśmy zająć się prowadzeniem księgowości i doradzaniem, by nasi klienci spokojnie prowadzili swój biznes. Marzenie to realizujemy z sukcesami od 16 lat, obecnie w ponad 40-osobowym zespole. By dalej się rozwijać, realizować wizje klientów, pracowników i założycieli, poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy