Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia;

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników;

  • Sporządzanie list płac;

  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PEFRON, US;

  • Przygotowywanie zestawień, statystyk i raportów dotyczących zatrudnienia;

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę;

  • Bieżąca obsługa pracowników.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o profilu kadrowo-płacowym; najlepiej w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób;

  • Umiejętność dokonywania rozliczeń z ZUS, US, PFRON;

  • Znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Ms. Excel oraz programu PŁATNIK;

  • Pozytywne podejście do ludzi i pracy;

  • Doskonała organizacja pracy własnej;

  • Chęć dalszego rozwoju.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i standardów w obszarze kadrowym;

  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole;

  • Możliowość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity pozapłacowe

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem. Jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się od prawie 30 lat. Dziś jesteśmy obecni już w 23 krajach. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Przewiń do profilu firmy