Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Eurocash S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla powierzonego obszaru kadrowego.
  • Naliczanie wynagrodzeń.
  • Prowadzenie zgłoszeń i rozliczeń z ZUS, US, GUS, PPK.
  • Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym.
  • Nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy.
  • Rozliczanie czasu pracy w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie.
  • Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, składkowych oraz prawa pracy.
  • Znajomość programu Płatnik (część zgłoszeniowa i rozliczeniowa).
  • Znajomość programu MS Excel (m.in. tabele przestawne, funkcja wyszukaj pionowo).
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.
  • Jesteś otwarty/a na udział w projektach wdrożeniowych z zakresu kadr i płac.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących Pracowników!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Poznań