Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

MM Finanse Sp. z o.o. Sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy dla klientów biura,

  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS, US)

  • przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy aneksów oraz innych dokumentów kadrowych,

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń bhp, wystawianie skierowań na badania,

  • obsługa umów cywilnoprawnych,

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji z zakresu kadr i płac,

  • monitorowanie zmian przepisów oraz właściwe ich stosowanie,

  • obsługa pracowników w zakresie sporządzania zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach itp.

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • konieczna znajomość przynajmniej jednego z systemów kadrowo-płacowych: Gratyfikant GT, Enova, Optima, Graffiti ERP

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza obsługi programu Excel) oraz programu Płatnik,

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków,

  • samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,

  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w miłej niekorporacyjnej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • elastyczne formy zatrudnienia,

  • możliwa praca częściowo zdalna,

  • różnorodność obsługiwanych klientów,

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego, posiadanej wiedzy i zaangażowania w pracę,

  • elastyczne godziny pracy.

O nas

Nasz zespół to grupa kilkunastu świetnie wykształconych fachowców: głównych księgowych, specjalistów do spraw rachunkowości, specjalistów ds. kadr i płac oraz asystentów księgowych.

Obsługujemy ponad 150 podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstwa zagraniczne korzystając z najnowszych narzędzi informatycznych niezbędnych w obsłudze dużej ilości dokumentów.