Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.

4 4004 840 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń,

  • sporządzanie deklaracji do ZUS (program Płatnik) i US,

  • przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

  • nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP,

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w zakresie spraw związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy oraz umów cywilno-prawnych,

  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją czasu pracy, rozliczanie czasu pracy,

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • współudział w rozwijaniu modelu kompetencji oraz procesu okresowych ocen pracowniczych,

  • przygotowywanie sprawozdań GUS,

  • opracowywanie raportów i analiz,

  • przygotowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji płacowej,

  • kontakt z urzędami oraz organami kontroli.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w rozliczaniu płac (warunek konieczny),

  • dobra znajomość prawa pracy, Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, Ustawy o świadczeniach pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel),

  • umiejętność obsługi programu Płatnik,

  • umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego R2 Płatnik (mile widziane),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę ,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe,

  • elastyczny czasu pracy,

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji poprzez system szkoleń,

  • perspektywę rozwoju,

  • przyjazną atmosferę, pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • wsparcie doświadczonych specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • 13 pensja

  • pakiet szkoleń wewętrznych

  • stojak na rowery

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Poznaniu. Od 17 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych.

Doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność oraz efektywność instytucji publicznych.

Przewiń do profilu firmy